Všestrannost příčesků

Vlasové příčesky mohou mít všestranné využití…Ptáte se jaké, krom prodloužení, to může být? Čtěte dál…

Prodlužování – většina žen, které sáhnou po příčescích mají své vlasy krátké a pomalu rostoucí. Příčesky jim dodají vysněnou délku a s tím i velkou dávku sebevědomí 🙂

Zahušťování – dlaší kategorie žen, které si nechají aplikovat příčesky, jsou ty, které mají vlasy velmi řídké a nezáleží jim tolik na délce jako na hollywoodském objemu.

Srovnání – co tím myslíme? Stalo se Vám, že jste si kousek vlasů spálila a v určitém místě se Vám vytvořil nevzhledný zoubek? Nechala jste si vlasy sestříhat kolem obličeje a teď toho litujete? Právě pro Vás jsou zde příčesky. Jejich aplikací můžete docílit srovnání délek vlasů a „přečkat“ tak období než Vaše vlastní vlasy dorostou do jedné délky.

Oživení – připnutím jednoho či dvou pramínků můžete dosáhnout rozzáření jinak obyčejného účesu.

Promelírování – toužíte-li po melírku, ale bojíte se, aby Vaše vlastní vlasy tento zásah do struktury vlasů vydržely? Už nemusíte! Dnes už stačí si nechat aplikovat v několika řadách příčesky. Navíc, pokud zvolíte clip in, každý den můžete mít melírek jiného odstínu (na party crazy odstíny, do práce a do školy melír tón v tónu).

Tak co? Pořád Vám není jasné jak velké výhody přináší možnost aplikace příčesků?! 🙂

Napsat komentář